«Сучасний фермер»

«Сучасний Фермер» – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників.

 

Виставка для малих фермерських господарств, котороя проходить щорічно в Києві за останні роки виставкова експозиція «Сучасний фермер», яка проходить в рамках міжнародного виставкового дійства встигла стати улюбленим святом для українських фермерів. Про це свідчить і статистика бажаючих відвідати захід, і тих, хто планує пропонувати свою продукцію широкому загалу.

Що собою являє виставка

«Сучасний фермер» - це виставка для малих господарств і приватних землевласників. У виставковому залі можна побачити комплексні пропозиції світових і українських брендів.

Виставка в Києві включає в себе як фірмові товари від виробників з усього світу, машини, інструменти, обладнання та аксесуари для рослинництва і тваринництва, а також сільськогосподарські виробничі ресурси, такі як насіння, засоби захисту, добрива, корми та кормові добавки.

Щорічно на виставці для малих фермерських господарств вистачає і новинок галузі. Київ може об'єднати в собі досвід багатьох фахівців і експертів у своїй ніші. Багато компаній пропонує свої консультативні стенди для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та інших представників напрямку. Ця щорічна подія високого рангу - місце для обміну знаннями, досвідом, інформацією про наступний сезон, тенденції або системні рішення.

Де знайти

Додаткову інформацію про участь у виставці «Сучасний фермер», зверніться до нашого консультанта. Ми допоможемо знайти потрібну інформацію як для учасників, так і партнерів. Виставка для малих фермерських господарств в Києві «Сучасний фермер» - це нові можливості для малого бізнесу в агросекторі.

Читати далі

Тематика виставки

 •  Невелика самохідна техніка (міні трактори, оприскувачі, комбайни…);
 •  Мотоблоки та навісне обладнання (косарки, сіялки та інше);
 •  Культиватори та мотокосарки;
 •  Причепи;
 •  Сепаратори та маслобійки;
 •  Інструмент та садовий інструмент (пили, бензопили, сокири та інше);
 •  Насоси, фільтри для води, системи очищення, мийки;
 •  Генератори та міні підстанції.
 •  Пластикові ємності та пакування продукції, тара;
 •  Клітки для тварин, поїлки, обладнання для годівлі;
 •  Теплиці та обладнання для крапельного поливу;

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.