TOTAL – це бренд, який не потребує представлення, адже якість та надійність паливно-мастильних матеріалів Total високо оцінили у всьому світі.

Компанію створено у далекому 1924 році у Франції, входить в четвірку найбільших нафтогазових компаній і сьогодні присутня на ринках 150 країн.

ТОТАЛ Україна є частиною TOTAL MARKETING & SERVICES, комерційного підрозділу Групи Total. Компанія пропонує повний спектр спеціалізованих послуг, передових рішень і продукції в основних видах ділової діяльності:

 • мастильні матеріали для автомобільної промисловості;
 • широку гаму індустріальних мастильних матеріалів;
 • бітум;
 • спеціальні рідини та присадки.

Серед продуктів компанії велику популярність в нашій країні має лінійка високотехнологічних мастильних матеріалів Total AGRI, спеціально розроблена для задоволення вимог як новітнього технологічного сільськогосподарського обладнання, так і обладнання попередніх поколінь. Лінійка відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам світових виробників сільськогосподарської техніки. Компанія пропонує інноваційні продукти, які розроблено завдяки багаторічним дослідженням. Мастильні матеріали Total задовольняють потреби найвибагливішого обладнання, допомагають заощаджувати пальне та можуть розкладатися біологічно.

Саме тому відомі виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, такі як CLAAS, Caterpillar, ZF, Lincoln, які вже роками співпрацюють з Total, рекомендують його своїм клієнтам, як відповідального та перевіреного постачальника.

Про це журналу «АгроЕліта» розповів менеджер із маркетингу Тотал Україна Віктор Сержан під час XXXІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», на якій Total AGRI виступав генеральним спонсором.

 • У виставці «Агро2019» ми беремо участь вже втретє, другий рік поспіль є генеральним спонсором заходу, – каже Віктор. – Серед нашої продукції, яку представляємо на стенді, – мастильні матеріали для двигунів, трансмісії та гідравлічних систем, а також багатофункціональні мастильні матеріали та рідини для охолодження.
 • Яка мета вашої участі у «Агро2019»?
 • В першу чергу ми прагнемо налагодити контакти з представниками агробізнесу, донести до них інформацію про наші продукти, надати можливість випробувати їх у роботі. Адже паливномастильні матеріали Total AGRI  – це продукція відмінної якості за конкурентною ціною, яка ідеально підходить для будьякої техніки. Наша мета – довгочасна співпраця та успішне партнерство, спрямовані на спільні високі результати у веденні сільського господарства.
 • Хто є вашими партнерами в Україні?
 • Серед клієнтів – АМАКО, «Волинська фондова компанія», MG Automotive, «ДонТермінал» та інші.
 • Які ваші переваги над конкурентами?
 • TOTAL – це міжнародний концерн. Тож якість і сервіс у нас на європейському рівні.

На всіх етапах виробництва дотримуємось суворого контролю якості, а також активно використовуємо ресурси альтернативної енергії – сонячної. Total контролює викид шакідливих речовин у повітряне і водне середовище, а також відстежує вплив своєї продукції на екологію.

Саме тому всі продукти Total безпечні, паливноекономічні та біорозкладні.

Щодо переваг для українських партнерів, то, на відміну від багатьох компаній, що виготовляють продукти подібного сегменту, у нас є представництво у Києві, ми відкриті для спілкування, завжди готові надати професійні консультації, зокрема і від міжнародних експертів, підібрати продукти не лише в офісі, а й з виїздом у будь-який регіон України. Наш сервіс доповнюють міцні партнерські відносинами з основними дистриб'юторами в регіоні, що дозволяє продуктам Total дістатися до клієнтів по всій України швидко та своєчасно.

 

Ганна Артим

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.