«Агро транспорт і логістика»

Експозиція виставки «Агротранспорт і логістика» сфокусована на демонстрації розвитку та оптимізації взаємодії виробничого, переробного і споживчого секторів АПК, які тісно пов'язані різними видами внутрішніх зв'язків: транспортними, логістичними, технологічними, інформаційними, фінансовими і т.п.

Не тільки виростити, але й своєчасно доставити продукцію до свого споживача - одна з основних задач сучасного сільгоспвиробника. Тому не дивно, що експозиція виставки «АГРОТРАНСПОРТ і логістика» користується такою популярністю серед учасників та гостей щорічної міжнародної агропромислової виставки.

Хто представляє

На виставці «АГРОТРАНСПОРТ і логістика» в Києві свої новітні досягнення науки і техніки представляють як давно відомі, так і виробники-новачки з Німеччини, Польщі, Італії, Австрії, Китаю, Індії, країн Африки, Сходу, і багатьох інших країн: як старі партнери, так і потенційні.

Чому це важливо

Для України особливо важливо участь міжнародних компаній, адже це вірний шлях пошуку експортного ринку для українського товаровиробника.

Виставка «Агроекспорт і логістика» - допоміжний інструмент на шляху до вирішення сучасних викликів галузі. У екпозиції представляють ангари, спеціальні арочні конструкції, вантажівки, навантажувачі та багато іншого. Логістика - це правильне управління ресурсами, організація раціонального просування продукції від виробника сиря до споживача продукції. Київ - місце зустрічі для учасників цього процесу. Вона дозволяє компаніям не тільки представити свою продукцію, але і знайти краще саме для свого бізнесу.

Де знайти

Відповіді на всі питання з приводу участі вашої компанії в виставці або інформацію про проведення щорічного заходу, партнерських програмах на нашому сайті. За допомогою он-лайн карти можна знайти павільйон і ознайомитися з умовами участі. Експозиція виставки «АГРОТРАНСПОРТ і логістика» - це нові можливості для кожної ланки аграрного сектора економіки. Ми вас чекаємо.

Читати далі

Тематика виставки

  •  Мобільні навантажувачи;
  •  Техніка для перевезення вантажів;
  •  Контейнери;
  •  Пакувальне обладнання та матеріали;
  •  Лабораторне та ваговимірювальне обладнання;
  •  Програмне забезпечення.

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.