«EcoHouse»

Виставка «EКО ДІМ» – це ключовий захід у сфері ЕКО будівництва, а також демонстрація українському споживачу всього переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій - від облаштування заміського будинку до підбору земельної ділянки.

Виставка «Еко дім» пропонує в своїй експозиції лідерів області якості будівель, стійких життєвих систем і робочих місць, придатних для будь-якого клімату або регіону. Будівельна виставка 2022 року - це з цілий ряд будівельних проектів, включаючи нові проекти будинків, надсучасні еко-проекти для комерційного будівництва.

Що пропонує

Будівельна виставка в Україні об'єднує світовий досвід з досвідом українських компаній, які краще розуміють складні умови для роботи в українських реаліях. Будівельна концепція Еко - це цілеспрямований підхід поліпшення мікроклімату і природного балансу, надійна і неперевершена репутація для створення інноваційних, економічних, якісних рішень під ключ. Виставка «Еко дім» 2022 пропонує ідеальні рішення як для малих, так і для великих, житлових, комерційних і туристичних проектів. Завдяки набутому досвіду, ви можете використовувати краще для будівництва екологічно чистих будинків та об'єктів.

Еко-будівництво - це концентрація на створенні збалансованих будівельних рішень, які реагують на природні речі, економічно ефективні, керовані якістю і пристосовані до потреб кожного клієнта.

Де знайти

Якщо ви плануєте потрапити на будівельну виставку «Еко будівництво» до Києва, не втрачайте часу. Отримайте відповіді на всі питання з приводу участі вашої компанії в виставці або інформацію про проведення щорічного заходу, про партнерські програмах на нашому сайті. За допомогою он-лайн карти можна знайти саме ваш павільйон і ознайомитися з умовами участі. Будівництво - це нові можливості для кожної ланки аграрного сектора економіки. Ми вас чекаємо.

Хіба можна інакше зробити ваше життя найкращою?

Читати далі

Тематика виставки

  • «ЕКО ДІМ» - будівництво житла та його благоустрій;
  •  Енергоефективний будинок;
  •  Системи опалення та водопостачання;
  •  Печі, барбекю і каміни;
  •  Садовий інвентар та інструмент. Спецодяг;
  •  Благоустрій і ландшафтний дизайн ділянки, малі архітектурні форми;
  •  Сауни, басейни;
  •  Відпочинок у заміському будинку.

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.