«Біопаливо»

«Біопаливо» – виставка відновлювальних джерел енергії. Спосіб підвищити рентабельність у сільському господарстві за рахунок використання відходів сільгоспвиробництва: бадилля, соломи, лузги соняшника.

Щорічно виставковий павільйон «Біопаливо» - виставка відновлюваних джерел енергії зустрічає відвідувачів новинками поновлюваних джерел енергії в Києві. Біопаливо та біоенергетика - це постійний зелене зростання. Глобальне використання біопалива може допомогти у вирішенні проблем з обміном і збереженням енергоресурсів і може забезпечити більшу частку світового палива за доступністю та інтересам.

Особливості виставки біопалива в Україні

Виставка привертає неймовірну кількість відвідувачів і брендів, які цікавляться темою енергії і збереження енергоресурсів, розвитком ринку можливостей біотоплева в Україні і світових масштабах. Протягом багатьох років виставка є місцем зустрічі як для великих промислових компаній, так і для малого бізнесу. Це платформа, яка полегшує зв'язок між учасниками, орієнтовані на нові ринки використання енергії біомаси, отриманої інноваційним шляхом. Захід об'єднує учасників, які інвестують в глобальні проекти по Україні і за кордоном і пропонує розробки:

- новітні технології в сфері біопалива;

- мікробні шляху для передового біопалива;

- синтез передових розробок біопалива;

- розробка біоенергетичних технологій;

- тенденції розвитку синтез-газу;

- сфера застосування другого і третього покоління біопалива і багато іншого.

Виставка поновлюваних джерел енергії в Києві призначена для відвідувачів, які хочуть налагодити співпрацю з партнерами в сфері відновлюваної енергетики. Учасники заходу - представники компаній, як електростанції, що виробляють відновлювану енергію, так і виробники аксесуарів і пристроїв розподілу енергії, науковий склад технічних вузів.

Де знайти

Якщо вам необхідна інформація для участі вашої компанії в виставці поновлюваних джерел енергії в Києві або з інших питань, звертайтеся до нашого менеджера на сайті.

Ми пропонуємо широкі можливості для презентації вашої компанії в потрібному павільйоні, використовуючи он-лайн карту або підказки на сайті.

Виставка поновлюваних джерел енергії 2022 року - шлях до глобальних змін на ринку.

Читати далі

Тематика виставки

  •  Біогазове обладнання та технології
  •  Котли та когенераційні установки
  •  Рідке біопаливо - обладнання та технології
  •  Сировина для виготовлення біопалива
  •  Тверде біопаливо - обладнання та технології

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.