«ANIMAL`EX»

«ANІMAL`EX» виставка присвячена обладнанню для тваринництва, та утриманню с/г тварин (ВРХ, коні, вівці, кози, птахи тощо). Тут демонструється інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі великої рогатої худоби, поліферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів і преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікро- токсинів в кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішів кормів, вакцин для сільськогосподарських тварин.

Галузь тваринництва - одна з найважливіших для українських фермерів. Але для прибутковості вона вимагає постійних інвестицій в сучасне обладнання для фермерських господарств, формування банку кормів, генетичних матеріалів, наукові дослідження і багато іншого. Саме тому, тваринництво вимагає обміну якісною інформацією. Відновити природний баланс області тваринництва і створити потужну інформаційну та ресурсну базу - головна мета щорічної міжнародної виставки «ANIMAL`EX» - виставки, присвяченій обладнання для тваринництва і змістом.

Особливості виставки обладнання для тваринництва

Виставка проходить в Києві, в рамках «Агро-2022» - міжнародної галузевого події. Вона об'єднує в собі досвід та сучасні можливості українських виробників і світових лідерів тваринництва. Відвідувачі та учасники заходу мають можливість ознайомитися з новітніми розробками обладнання і техніки для АПК з України, Німеччини, Італії та багатьох інших країн Європи.

Захід стане корисним для тих, хто планує знайти нові ринки збуту для своєї продукції, для аграріїв, яким необхідно використовувати потужні інструменти для свого бізнесу і налагодження тісних зв'язків.

Виставка обладнання для тваринництва пропонує ознайомитися з тематичними напрямками:

- ветеринарія;

- нанотехнології галузі;

- генетика;

- реконструкція споруди;

- промислове виробництво кормів;

- чисті продукти;

- обладнання для вимірювання;

- птахівництво;

- утилізація та інше.

Як відвідати

Якщо вам потрібна інформація про те, як вашій компанії стати учасником спеціалізованої виставки АПК, представити свою продукцію, відвідати виставку обладнання для тваринництва 2022 або налагодити контакти, звертайтеся до нашого менеджера. Контактна інформація вказана на нашому сайті.

Читати далі

Тематика виставки

 •  Тваринництво;
 •  Ветеринарія;
 •  Кормова промисловість;
 •  Птахівництво;
 •  Генетика;
 •  Будівництво, реконструкція споруд для худоби і птиці;
 •  Екологічно чисті продукти і технології;
 •  Лабораторне та вимірювальне обладнання;
 •  Обладнання для утримання худоби та птиці;
 •  Санітарія та гігієна;
 •  Утилізація.

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.