Предприятие «УкрАэроСервис» принимает участие в выставке «Агро-2019»

Предприятие «УкрАэроСервис» специализируется на оказании услуг по обработке сельскохозяйственных растений беспилотными летательными аппаратами (БПЛА) с применением технологий внесения ультра малых объемов  (УМО). А также на продаже, обслуживании, обучении работы с БПЛА и применение данной технологии на практике.

Наши машины изменят Ваше представление о БПЛА, а технологии заинтересуют экономическими показателями. Наши беспилотники-это профессиональные сельскохозяйственные машины, которые работают как на ДВС так и на АКБ большой емкости! А благодаря своим техническим характеристикам и количеству авиапарка-способны составить достойную конкуренцию малой авиации, обрабатывая от 600 Га за смену!

Применение метода УМО с помощью БПЛА выгодно отличаются от классической авиации и наземных механических средств следующими показателями:

 

  • для взлета и посадки не требуют специально подготовленных площадок;
  • проведение работ не зависит от высоты обрабатываемых растений;
  • достигается экономия рабочих жидкостей, энергоресурсов и воды;
  • более оптимальный спектр капель;
  • концентрация препарата в рабочем растворе выше в 40-50 раз;
  • исключается вероятность наличия необработанных участков;
  • достигается лучшее покрытие обрабатываемой поверхности растений и почвы каплями с меньшим диаметром, что обеспечивает более высокую биологическую эффективность даже при снижении нормы расхода препаратов;
  • высокая оперативность организации работ;
  • более широкий погодный диапазон применения.

 

Ждем Вас с 4 по 7 июня место № D 126 на «АГРО-2019»

01.05.2019

Компанія ДеЛаваль представляє новітнього робота-підгортача OptiDuo™

Влітку минулого року  OptiDuo вперше було представлено в Швеції на кшталт футуристичного концепт-кару, а вже з 4 по 7 червня 2019 його можна буде побачити на стенді ДеЛаваль виставці «АГРО-2019» у Києві! 

OptiDuo гарантує, що корови завжди матимуть доступ до свіжого корму. Технологія підгортача дозволяє змішувати корм перед подачею на кормовий стіл. Завдяки його обертальному шнеку з подвійними спіралями та системі управління «Аdaptive drive» всі види корму переміщуються на кормовому столі, заповнюючи всі проміжки і не пошкоджуючи волокна сировини. Це означає, що корови, які знаходяться у менш вигідній позиції, не опиняються біля порожнього місця, що зменшує змагання за їжу та стрес біля кормового столу.

"Така технологія гарантує, що корови матимуть постійний доступ до корму та добре змішаний раціон. Це не тільки допоможе забезпечити максимальне споживання сухої речовини, але також мінімізує витрату часу на сортування корму. Так у них буде більше часу лежати і жувати «жвачку», - доктор Тревор ДеВрі, професор і голова досліджень поведінки і конфорту молочної худоби у Гуелфському Університеті, Канада.

OptiDuo має додаткову опцію- роздавач кормових концентратів. Він також може автоматично підгортати як різну кількість корму, так і  різні види кормів, зокрема будь-який вид повнораціонної суміші, наприклад, солома, сіно або свіжа трава.

Тож завітайте на стенд компанії ДеЛаваль на виставці «АГРО-2019», щоб побачити революційний робот-підгортач OptiDuo у дії! Чекаємо на вас за адресою : НК «Експоцентр України» ,пр-т Ак. Глушкова, 1, біля Павільйону №12

Source 11.04.2019

АГРО-2018: Свято вдалося!

Завершила свою роботу найголовніша в Україні агропромислова виставка АГРО, яка цьогоріч проводилася в 30-й раз.

З 6 по 9 червня у Києві, на території НК «Експоцентру України» відбувся унікальний виставковий захід, який привабив десятки тисяч гостей із усіх куточків України та з-за кордону. Виставка АГРО-2018 впродовж багатьох років своєї роботи перетворилася на місце зустрічі виробників засобів сільгоспвиробництва та аграріїв не лише нашої держави, але й із багатьох інших країн світу.

Генеральним спонсором АГРО-2018 стала компанія ТОТАЛ Україна, генеральним партнером – КУН-Україна, поштово-логістичним партнером – Укрпошта, спеціальним інформаційним партнером – журнал Пропозиція.

Усі чотири робочі дні масштабного аграрного форуму виявилися насиченими та продуктивними для учасників та відвідувачів виставки.

На відкриття АГРО-2018 завітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк. Посол США Марі Йованович взяла участь у відкритті

Американського павільйону, де були представлені 28 компаній-учасниць із США.

Цього року виставка зібрала 1308 учасників на площі 34,2 тис. м² і 83 тис відвідувачів.

До ділової програми АГРО-2018 увійшли тематично пов’язані поміж собою спеціалізовані науково-практичні конференції та ділові форуми, зорієнтовані на впровадження найсучасніших світових технологій в аграрному секторі України та підвищення рентабельності усіх його галузей. Це ринок землі, тваринництво, сервісне обслуговування техніки, хеджування ризиків, розвиток органічного виробництва, вдосконалення роботи на зовнішніх ринках, широке впровадження ІТ-технологій та ін. Доповідачами виступили провідні українські та зарубіжні науковці і представники аграрних компаній. Всього в рамках АГРО відбулося 55 ділових заходів.

Експозиція АГРО-2018 складалася із 12 спеціалізованих галузевих виставок, починаючи від сільгосптехніки та закінчуючи такими напрямками як конярство та рибництво. Це експозиції ЕкспоАгроТех, Агро-транспорт і логістика, Agro Build-Expo, EcoHouse, Animal’Ex, Біопаливо, Рослинництво і агрохімія, Organic, Hi-Tech Agro, Сучасний фермер, FishExpo та ЕквіСвіт.

На заході були широко представлені учасники як із різних областей України, так із 17 країн світу - США, Німеччина, Польща, Китай, Італія, Білорусь, Туреччина, Сербія, Корея, Іспанія, Румунія, Нідерланди, Угорщина, Великобританія, Литва, Індія, Швейцарія.

Водночас цьогорічна АГРО-2018 відзначилася цілою низкою додаткових унікальних заходів. Це Аукціон племінних тварин, тест-драйв автомобілів для аграрного сектору АГРО АВТО ШОУ, фестиваль регіональної кухні Agro Food Fest і насиченою розважальною і ярмарковою програмою.

Гості АГРО-2018 із задоволенням брали участь у тест-драйві спеціалізованих легкових автомашин на АГРО АВТО ШОУ, яка включала зокрема подолання різноманітних перешкод на облаштованих ділянках - офф-роад полігоні та асфальтовій трасі на території парку ВДНГ.

На фестивалі Agro Food Fest вперше в Україні водночас можна було продегустувати фермерські оригінальні продукти із натуральних складових, а також ознайомитися із особливістю національних кухонь різних країн Азії, Америки, Європи та Сходу.

На АГРО-2018 відбувся ще один унікальний захід - Перший український Аукціон племінних тварин. Учасники Аукціону мали змогу взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону були елітні породи овець та кіз.

Наприкінці зазначимо, що виставка АГРО-2018 очікувано виявилася яскравим і знаковим для аграрного комплексу України заходом, задаючи нові стандарти проведення таких масштабних форумів у загальносвітовому розрізі.

До зустрічі на АГРО-2019!

Source 08.10.2018

Прес-реліз АГРО-2018

З 6 по 9 червня у Києві, на території «Експоцентру України», відбудеться міжнародна агропромислова виставка АГРО-2018. Генеральним спонсором АГРО-2018 виступила компанія «ТОТАЛ Україна», генеральним партнером – «КУН-Україна», поштово-логістичним партнером – «Укрпошта», спеціальним інформаційним партнером – журнал «Пропозиція».

АГРО-2018 розпочинає свою роботу 6 червня о 10.00.

Виставку відвідають Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

В цьому році виставка АГРО-2018 святкує поважний ювілей. Захід відбудеться вже в 30-й раз, і організатори потурбувалися про те, щоб цьогорічна виставка запам’яталася усім учасникам та гостям. Насичена ділова програма АГРО-2018 включає цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці. Особливу увагу буде привернено до проблематики ринку землі, розвитку тваринницького комплексу, експортного напрямку, впровадженню ІТ-технологій у сільському господарстві, захисту і живленню рослин та до багатьох інших тем.

Показово, що більшість доповідей та виступів ґрунтуватимуться на практичному досвіді вітчизняних та закордонних компаній. До виставкової програми АГРО-2018 входить відразу 12 спеціалізованих виставкових заходів, розподілених за галузевим принципом. Паралельно буде провадитися ціла низка додаткових спеціалізованих та розважальних заходів. Це Аукціон племінних тварин, тест-драйв автомобілів для аграрного сектору АГРО АВТО ШОУ, фестиваль регіональної кухні Agro Food Fest та інші події. АГРО-2018 обіцяє стати рекордним за цілою низкою показників: кількістю учасників, кількістю відвідувачів, одиниць представленої продукції та географічним представництвом учасників. Спеціалізовані експозиції на заході будуть розташовані у різних павільйонах та різних майданчиках виставкової території, аби забезпечити зручне орієнтування для відвідувачів.

Одне із чільних місць на виставці посідатиме спеціальний Американський павільйон із компаніями-учасниками із США. Це переважно невеликі та середні виробники сільськогосподарської техніки та постачальники послуг, які пропонують найкращі аграрні технології, що використовуються в США. Важливо, що експозиція працюватиме під егідою Американської комерційної служби, що суттєво полегшить налагодження ділових контактів із українськими компаніями.

На заході будуть широко представлені компанії із інших країн та континентів. Окрім американської експозиції планується масштабна участь компаній із Китаю, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Австрії та ін. Так само широко будуть представлені виробники із Індії, країн Африки та Близького Сходу. Це особливо важливо, враховуючи, що ці регіони є найважливішими експортними напрямками продукції для українського аграрного комплексу.

Найбільша за площею та кількістю учасників експозиція - ЕкспоАгроТех. Тут представлено усі види машин, агрегатів та обладнання, які використовуються у сільському господарстві. Це техніка, що використовується в рослинництві, тваринництві, елеваторне обладнання та багато іншого. Також на ЕкспоАгроТех буде представлено широкий вибір запасних частин і комплектуючих до техніки, послуги від дилерських та сервісних організацій, напрямки реалізації техніки із напрацюванням та ін. Особливістю експозиції стане те, що в ЕкспоАгроТехберуть участь фактично усі вітчизняні виробники сільгоспобладнання, чия продукція входить до урядової програми компенсації 25% вартості придбання. Тому фермери зможуть відразу ж придбати на АГРО-2018 техніку із суттєвою знижкою.

Спеціалізована виставка Агро-транспорт і логістика - присвячена перевезенню вирощеного врожаю, мінеральних добрив, кормів для тварин та інших сільськогосподарських вантажів. Цей напрямок із кожним роком набуває дедалі більшої актуальності в агросекторі України.

Експозиція Agro Build-Expo зорієнтована на ще один важливий напрямок розвитку аграрної галузі нашої країни - спорудженню будівель сільськогосподарського призначення. Це ферми, зерносховища, ангари для техніки та інші об’єкти аграрної інфраструктури.

Пов’язаною із Agro Build-Expo є тематична виставка EcoHouse, зорієнтована на розвиток технологій екологічного будівництва із використанням найсучасніших технологій.

Традиційною окрасою виставки АГРО стане експозиція Animal’Ex, на якій будуть представлені провідні вітчизняні тваринницькі племінні господарства. Безпосередньо на Animal’Ex можна буде оглянути елітну худобу як поширених, так і рідкісних порід та домовитися про її придбання, отримавши належну консультаційну підтримку. Також тут можна буде ознайомитися із найсучаснішими технологіями тваринництва та оглянути широкий спектр обладнання, кормів і препаратів, що застосовуються в галузі.

Спеціалізована виставка Біопаливо зорієнтована на тих аграріїв, які шукають шляхи зниження споживання енергоносіїв для сушіння зерна, опалення приміщень, освітлення тощо, прагнучи таким чином підвищити рентабельність роботи.

Спеціалізована експозиція Рослинництво і агрохіміяприсвячена інноваційним препаратам та системам захисту посівів від бур’янів, шкідників та захворювань, а також оптимальним варіантам підживлення культурних рослин.

Не менш цікавою для аграріїв стане виставка Organic, відвідавши яку можна буде ознайомитися із найсучаснішими екологічними технологіями вирощування сільськогосподарських культур з метою отримання чистої продукції, що має значно вищу вартість реалізації.

Одним із найважливіших напрямків розвитку аграрного комплексу України сьогодні є галузь точних технологій, якій на АГРО-2018 відведено окрему експозицію - Hi-Tech Agro. Тут представлені системи контролю техніки, виробничих процесів, використання ресурсів, запобігання втратам і звичайно, ж технології точного землеробства.

Так само цікавою для тих господарств, які орієнтуються на найсучасніші технічні рішення стане експозиція Сучасний фермер.

Спеціалізована виставка рибного господарства FishExpoспрямована на сучасні технології розвитку рибництва в Україні, своєю чергою експозиція ЕквіСвіт - Національна виставка конярства і кінного спорту стане корисною для тих відвідувачів, які розвивають цей напрямок у своїх господарствах.

Цікавою для усіх відвідувачів АГРО-2018 буде огляд та участь у тест-драйві спеціалізованих легкових автомобілів в рамках АГРО АВТО ШОУ. Це автомашини, які використовуються у сервісній справі, у дистрибуції, позашляховики для керівників господарств та агрономів, пікаи та інші моделі, потрібні в галузі. Захід включатиме і яскраву шоу-програму в стилі кантрі. В експозиції нових авто братимуть участь найбільш популярні в Україні. Головне, що усі відвідувачі АГРО АВТО ШОУ матимуть змогу провести тест-драйв на спеціально облаштованих ділянках - офф-роад полігоні та асфальтовій трасі на території парку ВДНГ. Випробувальна програма передбачає швидкісну змійку, перешкоди «схил-підйом» під кутами 30 та 25 градусів, подолання “колоди”, проїзд ділянок з ямами та крутосхилами під кутом 30 градусів.

Відвідавши фестиваль страв кухонь народів світу Agro Food Fest можна буде продегустувати фермерські оригінальні продукти із натуральних складових, а також ознайомитися із особливістю кухні різних країн Азії, Америки, Європи та Сходу. До програми Agro Food Festвходять алея кухонь світу, майстер-класи із приготування страв, конкурси та розваги і жива музика. Для маленьких відвідувачів буде дитяча зона з різноманітними розвагами.

Перший український Аукціон племінних тварин, який відбудеться в рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» та спеціалізованої виставки Animal’EX покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинутий власний тваринницький бізнес.Кожен відвідувач отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породи овець та кіз з документами, які підтверджують племінну цінність.

Аукціону буде проведено 8 червня, Тент Б, за павільйоном 10, а торги триватимуть з 10:00 до 17:00. Ведучими заходу стануть кандидат сільськогосподарських наук, аналітик з питань розвитку підприємств з виробництва продукції тваринництва, доцент кафедри технологій у вівчарстві та технолог-проектант, що дасть здійснити по-справжньому якісні придбання худоби.

До зустрічі на АГРО-2018!

08.10.2018

«Ми орієнтуємося на досвід найпопулярніших аграрних форумів світу», - Олександр Погребний, керівник оргкомітету виставки АГРО-2018.

З 6 по 9 червня 2018 року у Києві, на території ВДНГ, відбудеться ювілейна, вже тридцята за ліком сільськогосподарська виставка АГРО. Цьогорічний захід стане рекордним за цілою низкою характеристик, що свідчить про неухильне зростання популярності найбільшого у Східній Європі аграрного форуму. Безпосередньо над організацією виставки працює майже 50 чоловік, а у підготовчих роботах АГРО-2018 залучено загалом 320 чоловік. Керівник оргкомітету виставки Олександр Погребний займається проведенням таких масштабних заходів ще із 2004 року, і відповідно, чудово знається на тому, як зробити аграрну виставку водночас і цікавою, і корисною для учасників та гостей.

- Олександре, чим здивуєте цього разу відвідувачів, враховуючи, що очікувана кількість гостей АГРО-2018 перевищить цифру в 70 тисяч людей?

- До організації кожного наступного заходу ми підходимо по-новому, орієнтуючись на запити представників аграрного сектору. АГРО-2018 включатиме відразу 12 основних спеціалізованих експозицій. Це виставка сільгосптехніки ЕкспоАгроТех, виставка сільгосптранспорту Агро-Транспорт і логістика, аграрного будівництва - AgroBuildExpo, унікальна виставка живих тварин Animal’Ex, Рослинництво і агрохімія, спеціалізована експозиція точних рішень Hi-Tech Agro, органічних продуктів, засобів та технологій Organic, а також низка таких спеціалізованих експозицій як EcoHouse (екологічного будівництва), FishExpo (рибництва), ЕквіСвіт (конярства), Біопаливо та Сучасний фермер. Загалом цього року буде не лише рекордна кількість відвідувачів але й учасників - понад 1300 компаній. Відповідно, площа виставки зросла у порівнянні із 2017 роком на 5400 м2.

- І наскільки нам відомо до програми АГРО-2018 буде включено ще низку нових цікавих заходів...

- Саме так. По-перше, буде проведено показ та тест-драйв (на конкурному полі ВДНГ) автомобілів для фермерів та сервісних організацій в рамках АГРО АВТО ШОУ. Усі бажаючі зможуть не лише оглянути, але й випробувати переваги тієї чи іншої моделі авто. По-друге, буде проведено унікальний для України захід - Аукціон племінних тварин. Кожен відвідувач виставки зможе у ньому взяти участь, придбавши овець, кіз елітних порід. Надзвичайно важливим є те, що на Аукціоні будуть присутні експерти, що зможуть підтвердити чистоту породи, розповісти про її особливості та дати кваліфіковані поради щодо подальшого схрещування тварин.

І нарешті, по-третє, маємо честь запросити вас на яскравий фестиваль страв кухонь світу Agro Food Fest. На ньому буде представлена традиційна кухня не лише різних регіонів України, але й зарубіжних країн: Білорусі, Польщі, Німеччини, Туреччини та інших. Відвідувачі зможуть скуштувати оригінальні натуральні страви. Сподіваємося, що така популяризація в рамках АГРО-2018 дасть поштовх для розвитку регіональної кулінарії в державі загалом.

- З одного боку АГРО-2018 - це свято, а з іншого - важливий бізнесовий захід, під час якого укладаються багатомільйонні угоди

- І це є однією із ключових переваг нашої виставки. Представники аграрного сектору мають змогу ретельно оглянути потрібну техніку та без поспіху обговорити умови придбання. Я пригадую, як скажімо, минулого року було укладено угоду вартістю 35 млн гривень на придбання партії оприскувачів та ґрунтообробної техніки. Тому не дивно, що брати участь у нашій виставці хочуть дедалі більше компаній-виробників та дилерів. Тут не лише можна показати “товар обличчям”, але й домовитися про його реалізацію. Тим більш, що тут будуть представлені майже усі вітчизняні виробники, чия продукція підпадає під урядову компенсацію 25% вартості.

- До речі, правильно організувати експозицію компанії на виставці - справа непроста, надто для тих виробників, які лише виходять на ринок. Чи звертаються вони за допомогою до організаторів?

- Так, звичайно, така допомога входить до переліку наших послуг і користується високою популярністю. Ми допомагаємо правильно обрати виставкову площу, повністю її оформити, організувати прес-конференції та семінари та навіть за потреби зустріти учасників у Києві, організувати харчування та розселити. Тобто, повний пакет послуг, що суттєво спрощує завдання для учасників.

- Вочевидь, що у цьому плані організація АГРО-2018 поза конкуренцією...

- А ми в своїй роботі орієнтуємося не на формат проведення виставок на території України, а так би мовити, зазираємо у майбутнє, і вивчаємо досвід провідних аграрних виставкових форумів світу, передусім у Ганновері, Парижі, Познані та ін.

У нас також передбачена потужна наукова програма, оскільки у АГРО-2018 візьме участь понад 40 провідних вітчизняних НДІ. Також кожен регіон України має свою експозицію, на якій будуть представлені досягнення у галузі сільського господарства та виробництва продуктів харчування.

- Ви брали участь в організації вже багатьох десятків аграрних та інших виставкових заходів. Чи бачите зараз відмінність у запитах відвідувачів, передусім фермерів?

- Сучасний аграрій - людина, яка чудово знається не лише на тих технологіях, що застосовуються в його регіоні, а й в усьому світі. Тому ми щиро раді, коли люди мають змогу із перших рук дізнатися про останні новинки в сфері аграрних технологій і що важливо - реалізувати їх згодом на практиці. З іншого боку - люди приїздять сюди цілими родинами з дітьми, і вже на туди-назад, а залишаються незрідка на 2-3 дні, намагаючись якомога повніше охопити її розмаїття. Тому зі свого боку ми зробили усе, щоб тут було цікаво і фермерам, і членам їх родин, і просто небайдужих до сільського господарства людей. Це свято, на якому комфортно повинно бути усім!

Щиро запрошую Вас завітати на ювілейну сільськогосподарську виставку «АГРО-2018»

Ігор Павлюк

08.10.2018

Високих врожаїв та хорошого настрою!

З 6 по 9 червня у Києві, на території ВДНГ, пройде вже 30-та найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі – «АГРО-2018»

Аграрії ніколи не нудьгують без діла, надто влітку, коли вони буквально ночують у полі. Однак перша декада червня - час особливий, коли багато із нас виділяє із свого робочого графіку принаймні один день та їде до Києва - до ВДНГ. Ця традиція була започаткована ще в далеких 90-х роках і з тієї пори лишається незмінною - ми не можемо пропустити справжнього свята, у якому приємне неодмінно поєднується із корисним - агропромислової виставки «АГРО».

У 2018 році цей захід справляє вже досить таки поважний ювілей, оскільки проводиться вже в тридцятий раз, щораз пропонуючи своїм відвідувачам щось нове і цікаве. Ясна річ, що організатори «АГРО-2018» підготувалися до свята по-особливому, суттєво розширивши його програму.

Достатньо сказати, що цьогоріч у рамках АГРО-2018 діятиме відразу 12 (!) окремих тематичних виставкових заходів, а також Аукціон племінних тварин, експозиція провідних автомобільних брендів Agro Auto Show, фестиваль їжі Agro Food Fest та звичайно ж, традиційний Ярмарок. Щодо тематичної частини програми, то кожен представник аграрної галузі матиме змогу обрати для себе експозиції на свій смак чи ж знайти для себе щось нове і перспективне.

Просто перерахуємо спеціалізовані тематичні виставки, щоб можна було вже починати складати собі маршрут на АГРО-2018. Отже:
- ЕкспоАгроТех - тут ми матимемо змогу досконально оглянути улюблені іграшки усіх справжніх аграріїв, тобто, сільгоспмашини та агрегати, і звичайно ж запчастини до них;
- Агро-транспорт і логістика - ця експозиція придасться тим, хто вміє вирощувати високі врожаї, хоче зібрати цього року ще більше і розмірковує над тим як це все зерно перевезти до елеватора;
- Біопаливо - вже традиційна виставка, присвячена альтернативним джерелам енергії, причому у суто практичному сенсі. Сушіння зерна, опалення, освітлення в агросекторі - тут можна буде знайти те, що дійсно заощаджує поточні витрати господарства;
- Agro Build-Expo - окрім вирощування високих врожаїв, у аграрії є ще чимало корисних захоплень, і одне із них - будівництво. Ми споруджуємо зерносховища, ангари та ферми, створюючи нову сучасну інфраструктуру на селі, а тому ця експозиція точно придасться усім фермерам;
- Animal’Ex - тваринництво в Україні є і буде, а от як його зробити по-справжньому прибутковим можна побачити саме на цій експозиції;
- Рослинництво і агрохімія - ще одна тематична виставка, де можна буде ознайомитися із властивостями найновіших препаратів для захисту рослин;
- Organic - перспективна і високоокупна галузь застосування екологічно чистих технологій та виробництва органічної продукції;
- Сучасний фермер - це виставка спеціалізованих комплексних рішень, які придадуться у кожному господарстві.
- Hi-Tech Agro - про те, без чого ми вже не уявляємо сучасну аграрну галузь, починаючи програмного забезпечення техніки і закінчуючи точним землеробством;
- FishExpo - це для тих, хто або вже займається рибним господарством або ж придивляється до цієї справи;
- ЕквіСвіт - Національна виставка конярства і кінного спорту дасть змогу і помилуватися найкращими представниками цього виду благородних тварин, і за бажання створити у себе в господарстві власний кінний завод;
І нарешті тематична виставка EcoHouse зацікавить усіх, хто збирається будувати житлові чи офісні приміщення, підшуковуючи новітні екологічні та бюджетні технологічні рішення.

Цьогорічною цікавинкою стане фестиваль їжі Agro Food Fest, де можна буде скуштувати фермерські оригінальні продукти із натуральних складових. Свої кулінарні напрацювання презентуватимуть київські та регіональні ресторації, представники сучасної вуличної їжі та фермерські господарства.

Після цього доречно буде протестувати нові позашляхові автівки в рамках спеціалізованої експозиції Agro Auto Show.

Ключове місце на АГРО завжди посідає велетенська експозиція сільгосптехніки та обладнання, в якій традиційно беруть участь сотні виробників та дилерських компаній. Родзинкою цьогорічної АГРО стане те, що в ній візьмуть участь практично усі вітчизняні підприємства, продукція яких входить до переліку Уряду щодо надання часткової компенсації вартості. Як відомо, у 2018 році розмір такої компенсації становить 25% від вартості машин та агрегатів, виготовлених в Україні. Поза сумнівами, нас чекатимуть додаткові знижки і від вітчизняних, і від українських виробників. Цілком може бути, що омріяну машину чи агрегат ви зможете придбати значно дешевше саме на АГРО-2018!

Та у всякому разі завітавши до Києва у період із 6 по 9 червня 2018 року ви гарантовано отримаєте те, що не можна придбати ні за які гроші - корисні знання, чудовий настрій, та натхнення до подальшої праці. А все інше - додасться!


#
04.06.2018

В Києві відбудеться масштабне автошоу у рамках виставки "АГРО-2018"

В Києві на ВДНГ 6-9 червня відбудеться «АГРО АВТО ШОУ» – автомобільний фестиваль у стилі кантрі.

В рамках найбільшої у Східній Європі аграрної виставки «АГРО-2018» в столиці пройде автомобільний фестиваль «АГРО АВТО ШОУ». Ця подія об’єднає в собі показ останніх новинок українського авторинку, тест-драйв легкових моделей та позашляховиків, а також яскраву шоу-програма в стилі кантрі.

В експозиції нових авто братимуть участь найбільш популярні в Україні бренди – Citroen, Fiat, Ford, Haval, Hyundai, Jeep, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Skoda, Subaru, Suzuki, Volkswagen та інші. Вони покажуть актуальні моделі та новинки, які нещодавно вийшли на вітчизняний ринок.

Всі відвідувачі АГРО АВТО ШОУ матимуть змогу провести тест-драйв на спеціально облаштованих ділянках - офф-роад полігоні та асфальтовій трасі на території парку ВДНГ.

Випробування будуть непростими, адже на трасі передбачені швидкісна змійка, а для позашляховиків – перешкоди «схил-підйом» під кутами 30 та 25 градусів, подолання "колоди", проїзд ділянок з ямами та косогорами під кутом 30 градусів.

Незабутні враження гарантовані!

Гарний настрій під час свята підтримуватиме жива музика від найкращих кавер-гуртів. Спеціальний гість - найпрогресивніший оркестр Східної Європи Eclectic Sound Orchestra. Щоб відчути себе на справжньому ковбойському святі, на «АВТО АГРО ШОУ» будуть проводитись ковбойські атракціони, катання на конях, BBQ та багато іншого.

Приходьте 6-9 червня на столичне ВДНГ і ви побачите багато цікавого та відчуєте массу позитивних емоцій. Вхід безкоштовний!

Попередній запис на тест-драйв відкритий на сайті АГРО АВТО ШОУ

http://agroautoshow.com.ua/


#
03.06.2018

Animal’EX: Територія інноваційного тваринництва

Тваринницька галузь в Україні може і повинна бути вигідною для фермерів. Підтвердженням цьому є досвід тих господарств, які впродовж останніх років інвестували кошти у сучасне обладнання для ферм, створили якісну кормову базу та працюють винятково із найкращим генетичним матеріалом. Саме тому виставка Animal’EX, яка пройде в рамках АГРО-2018 вже традиційно викликає підвищену зацікавленість з боку аграріїв. Адже відновити славнозвісну родючість українських ґрунтів можна лише із відродженням тваринницької галузі, при цьому її рентабельність за умови вибору ефективної виробничої стратегії може сягати аналогічних показників у рослинництві.

На Animal`EX можна буде ознайомитися із комплексними технологіями, розрахованими на ефективну роботу в тваринницькій галузі. Експозиція спеціалізованого заходу включає найсучасніші види обладнання для тваринництва та усе, необхідне для утримання худоби та птиці. На стендах учасників Animal’EX демонструється інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі великої рогатої худоби, поліферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів і преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікро- токсинів в кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішів кормів, вакцин для сільськогосподарських тварин та багато-багато іншого.

Сучасний фермер широко використовує в роботі продукцію, що має унікальні характеристики. Це екологічно чисті матеріали, утеплювачі для приміщень, установки для отримання альтернативних видів енергії, для утилізації відходів тощо. Дедалі більш затребуваними є технології переробки продукції тваринництва з метою отримання додаткового прибутку. Тому на Animal’EX можна отримати вичерпну інформацію про те, як перезапустити тваринницький комплекс у кожному господарстві на найсучасніший лад.

І що найважливіше - Animal`EX є однією із небагатьох аграрних виставок у Східній Європі, на яких безпосередньо виставляються живі тварини і можна налагодити прямі контакти із підприємствами, де вирощують молодняк елітних порід худоби і птиці. Тому тут завжди цікаво і дорослим аграріям, і їх дітям!

Animal`EX логічно структурована задля того, щоб відвідувачам було зручно знайти необхідну для себе категорію продукції за тематикою. Виставка включає такі тематичні експозиції:

- будівництво, реконструкція споруд для худоби і птиці;
- ветеринарія;
- генетика;
- екологічно чисті продукти і технології;
- кормова промисловість;
- лабораторне та вимірювальне обладнання;
- обладнання для утримання скота та птиці;
- птахівництво;
- санітарія та гігієна;
- тваринництво;
- утилізація.

Щиро запрошуємо Вас завітати на ювілейну сільськогосподарську виставку «АГРО-2018» і обіцяємо чотири насичені цікаві та корисні дні для усіх відвідувачів, які працюють у аграрному секторі України!


#
16.05.2018

З молотка!
І корисно, і цікаво

В рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» таспеціалізованої виставки «Animal’EX» відбудеться перший український Аукціон племінних тварин.

Сьогодні дедалі більше українських господарств знову звертають увагу на тваринницький напрямок. Адже сільське господарство, і в тому числі рослинництво, не може бути повноцінним без тваринництва. Вітчизняні аграрії з кожним роком переконуються в тому, що і ферми можуть давати високу рентабельність, але для цього слід використовувати найсучасніші технології.

Першочергової ваги набуває правильний підбір племінного генофонду худоби. Втім, цей ринок в Україні сьогодні лишень починає розвиватися і далебі не завжди можна придбати породистий молодняк худоби та птиці. Перший український Аукціон племінних тварин, покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинути власний тваринницький бізнес. Тут можна придбати тварин саме тієї породи, яку Ви або Ваші консультанти вважаєте найбільш рентабельною для розведення у Вашому регіоні.

Кожен відвідувач отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породи овець, такі як романівська, асканійська, тексель, дорпер, эдильбаївска, алтайська, решетилівська та альпійська, зааненська, ангорська, німецькі бурські, оренбурзька, англо-нубійська породи кіз.

Дата проведення Аукціону племінних тварин: 8 червня
Місце проведення: Тент Б, біля павільйону 10
Торги триватимуть з 10:00 до 17:00
Контакти для участі: +38044 529 11 45, manager@agroexpo.com.ua


#
10.05.2018

На виставці АГРО-2018 будуть представлені всі виробники з заявленого переліку Уряду, що підпадають під програму державної підтримки

Аграріям компенсуватимуть чверть вартості придбаної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва - такі зміни вніс Уряд до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Фактично аграрії можуть істотно знизити витрати на придбання сільгосптехніки, виробленої в Україні. За оновленою програмою компенсацію збільшено до 25%.

Відшкодуванню підлягає близько 2300 найменувань сільгосптехніки та обладнання від 60 українських виробників.

З офіційного переліку заводів-виробників та їх дилерів, що входять до програми держпідтримки – кожна компанія буде представлена на виставці АГРО-2018.

Нагадаємо, що Міжнародна агропромислова виставка АГРО-2018 пройде з 6 по 9 червня у Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України»


https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do--1
06.03.2018