Animal’EX: Територія інноваційного тваринництва

Тваринницька галузь в Україні може і повинна бути вигідною для фермерів. Підтвердженням цьому є досвід тих господарств, які впродовж останніх років інвестували кошти у сучасне обладнання для ферм, створили якісну кормову базу та працюють винятково із найкращим генетичним матеріалом. Саме тому виставка Animal’EX, яка пройде в рамках АГРО-2018 вже традиційно викликає підвищену зацікавленість з боку аграріїв. Адже відновити славнозвісну родючість українських ґрунтів можна лише із відродженням тваринницької галузі, при цьому її рентабельність за умови вибору ефективної виробничої стратегії може сягати аналогічних показників у рослинництві.

На Animal`EX можна буде ознайомитися із комплексними технологіями, розрахованими на ефективну роботу в тваринницькій галузі. Експозиція спеціалізованого заходу включає найсучасніші види обладнання для тваринництва та усе, необхідне для утримання худоби та птиці. На стендах учасників Animal’EX демонструється інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі великої рогатої худоби, поліферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів і преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікро- токсинів в кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішів кормів, вакцин для сільськогосподарських тварин та багато-багато іншого.

Сучасний фермер широко використовує в роботі продукцію, що має унікальні характеристики. Це екологічно чисті матеріали, утеплювачі для приміщень, установки для отримання альтернативних видів енергії, для утилізації відходів тощо. Дедалі більш затребуваними є технології переробки продукції тваринництва з метою отримання додаткового прибутку. Тому на Animal’EX можна отримати вичерпну інформацію про те, як перезапустити тваринницький комплекс у кожному господарстві на найсучасніший лад.

І що найважливіше - Animal`EX є однією із небагатьох аграрних виставок у Східній Європі, на яких безпосередньо виставляються живі тварини і можна налагодити прямі контакти із підприємствами, де вирощують молодняк елітних порід худоби і птиці. Тому тут завжди цікаво і дорослим аграріям, і їх дітям!

Animal`EX логічно структурована задля того, щоб відвідувачам було зручно знайти необхідну для себе категорію продукції за тематикою. Виставка включає такі тематичні експозиції:

- будівництво, реконструкція споруд для худоби і птиці;
- ветеринарія;
- генетика;
- екологічно чисті продукти і технології;
- кормова промисловість;
- лабораторне та вимірювальне обладнання;
- обладнання для утримання скота та птиці;
- птахівництво;
- санітарія та гігієна;
- тваринництво;
- утилізація.

Щиро запрошуємо Вас завітати на ювілейну сільськогосподарську виставку «АГРО-2018» і обіцяємо чотири насичені цікаві та корисні дні для усіх відвідувачів, які працюють у аграрному секторі України!


#