В выставке АГРО-2017 примет участие DJI, ведущий производитель дронов в мире

В выставке АГРО-2017 примет участие DJI, ведущий производитель дронов в мире, и официальный дистрибьютор DJI в Украине — компания Smart Trading. На стенде #DJI вы сможете ознакомиться с новинками рынка дронов, узнать о возможностях беспилотников и получить консультацию по комплексным беспилотным услугам для сельского хозяйства.

Джерело: facebook 26.04.2017

13 апреля пройдет ежегодный интенсив-практикум компании ALEXANDROV&PARTNERS «Право на агробизнес»!

В отеле Fairmont Grand Hotel Kyiv 13-го апреля состоится практикум компании ALEXANDROV&PARTNERS «Право на агробизнес», который уже стал ежегодным.

Специалисты ALEXANDROV&PARTNERS представят совершенно новый для рынка формат решения самых актуальных задач собственников и менеджеров предприятий, работающих в сфере агро.

  • Получить информацию по острым правовым и бизнесвопросам, с которыми сталкивается современный агропредприниматель.
  • Получить действенные решения, выработанные специалистами ALEXANDROV&PARTNERS за более, нежели 15 лет практики.
  • Ознакомиться с последними тенденциями, особенностями и опасностями в агробизнесе.
  • Разработать стратегию предупреждения рисков в аграрной деятельности.
  • Заранее задать вопросы специалистам компании и на практикуме получить на них ответы.
  • Получить ответы на собственные волнующие вопросы в ходе индивидуальных консультаций со спикерами.
  • Наработать новые полезные контакты.

В рамках мероприятия, после выступлений спикеров, также будут проводиться круглые столы, во время которых в формате живой дискуссии участники смогут обсудить собственные бизнесситуации, ознакомиться с опытом других предпринимателей.

Специальным гостем мероприятия является Петр Мельник, Исполнительный директор Agricom Group, который поделиться собственным опытом, как превратить непрофильные активы из трех «колхозов» в успешный агрохолдинг с земельным банком 40 000 га.

Больше информации о мероприятии, а так же условия участия Вы можете найти по ссылке - http://agropravo.in.ua

Джерело: agropravo.in.ua 18.03.2017

Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою

14 березня Верховна Рада України, 272 голосами “за” ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою. Як відомо, 11 липня 2016 року Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та Міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

З 2009 року Уряди України та Канади вели переговори щодо лібералізації двосторонньої торгівлі. 14 липня 2015 року переговорній групі від Уряду України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговим представником України Наталією Микольською вдалося успішно завершити переговорний процес.

Доповідаючи перед народними депутатами, Степан Кубів зазначив: “Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою - це перший документ після Угоди про асоціацію з ЄС, що охоплює ринок такого масштабу, адже Канада - одна з найбільших у світі індустріалізованих демократичних держав”.

Наталія Микольська в свою чергу пояснила: “Угода означає дедалі більше поглиблення торговельних зв’язків між двома країнами. Для українських виробників-експортерів відкривається новий, значно ширший ринок збуту, до якого із набуттям Угодою чинності забезпечується преференційний доступ для наших товарів”.

Угода про вільну між Україною і Канадою торгів відкриє безмитний доступ для українських експортерів до 98% ринків товарів. Водночас з огляду на різний ступінь економічного та соціального розвитку сторони застосовуватимуть принцип асиметричності зобов’язань, що дозволить Україні адаптувати торгівлю з цією країною до нових умов. Відтак Україна використовуватиме перехідні періоди до повної лібералізації імпортних мит.

Як зазначив Степан Кубів під час виступу у Верховній Раді України, результати аналізу, проведених науковими інституціями, засвідчують, що скасування імпортних мит Канадою дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної та машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. З іншого боку Угода відкриє можливості для імпорту сировини та передових технологій, що сприятиме економічному зростанню.

Згідно з прогнозними розрахунками впровадження в дію Угоди призведе до незначних втрат доходів Державного бюджету, зокрема від скасування ввізних мит приблизно на 1,2 млн дол. США у перший рік дії Угоди. Водночас очікується, що у середньостроковій перспективі недонадходження будуть компенсовані за рахунок ПДВ, а також збільшення притоку прямих іноземних інвестицій. Угода про вільну торгівлю з Канадою передбачає дотримання прозорості для процедур визначення походження товарів, розробки технічних регламентів, оцінки відповідності.

Ратифікація Угоди стимулюватиме українських виробників випускати конкурентоздатну продукцію. А це розширить діапазон експортних товарів, що у свою чергу позитивно вплине на економічний розвиток держави. Для набрання чинності Угода потребує ратифікації парламентами обох країн. Наразі очікується голосування у Сенаті Канади (третє читання), підписання Президентом України та Генерал-губернатором Канади відповідно, обмін ратифікаційними документами.

Джерело: kmu.gov.ua 14.03.2017

Компенсацію за купівлю вітчизняної с/г техніки збільшено з 15 до 20%!

Компенсацію за купівлю вітчизняної с/г техніки збільшено з 15 до 20%! Сьогодні на Кабміні затвердили Порядок використання 550 млн, що заплановані на 2017 рік на цю статтю.

Щоб отримати компенсацію за придбану техніку, сільгоспвиробнику достатньо буде подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи про придбання техніки. Після отримання відповідних документів Мінагрополітики в місячний строк перераховує кошти державному банку. Останній в одноденний термін компенсує покупцю 20% від вартості придбаної техніки без ПДВ.

Комісія при Мінекономрозвитку створить перелік техніки та виробників, по яких буде надаватися компенсація. До нього увійдуть техніка та обладнання, ступінь локалізації яких перевищує 60% (цей показник також збільшено). Перелік після його створення з’явиться на сайтах Мінекономрозвитку та Мінагрополітики. Дякую колегам за співпрацю!

Джерело: facebook.com 01.03.2017

Уряд схвалив законопроект щодо удосконалень механізмів Державного земельного кадастру

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про Державний земельний кадастрˮ щодо порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру».

«Проект було розроблено відповідно до кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку. Документ передбачає удосконалення правового регулювання розгляду скарг щодо інформації, яка міститься у Державному земельному кадастрі. Удосконалення здійснюються шляхом запровадження механізму оскарження рішень, дій або бездіяльності державних кадастрових реєстраторів у досудовому порядку», - повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Джерело: minagro.gov.ua 01.02.2017

Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники

В 2017 г. Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники для аграриев на сумму 550 млн грн. Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман, пишет «РБК-Украина». Он отметил, что в бюджете предусмотрены программы общей поддержки аграриев.

Напомним, что аграрии за девять месяцев 2016 г. приобрели 6,9 тыс. единиц техники на сумму около 7,2 млрд грн. Ранее сообщалось, что после ликвидации не только купить новую технику для своих хозяйств, но и продать старую.Самый большой ассортимент сельскохозяйственной техники будет представлен на выставке "АГРО-2017" с 7 по 10 июня 2017 года.

В 2017 г. Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники для аграриев на сумму 550 млн грн. Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман, пишет «РБК-Украина». Он отметил, что в бюджете предусмотрены программы общей поддержки аграриев.

Напомним, что аграрии за девять месяцев 2016 г. приобрели 6,9 тыс. единиц техники на сумму около 7,2 млрд грн. Ранее сообщалось, что после ликвидации Госсельхозинспекции аграрии с начала октября 2016 г. фактически лишились возможности не только купить новую технику для своих хозяйств, но и продать старую.

Джерело: www.rbc.ua 29.11.2016

Как проходит подготовка к выставке на ВДНХ

Более 25 тыс. кв. м. выставочной площади отведено под демонстрацию лучших технологий сотен отечественных и иностранных компаний-участников. Ежегодно количество посетителей «Агро» ​превышает 50 000 человек. Для профессионалов ​АПК​,​ «Агро - 2017» - это отличная возможность обмена опытом на деловом уровне, благодаря насыщенной научной программе: интерактивным брифингам, семинарам, конференциям, круглым столам.

27.11.2016