Пост релiз «Агро-2017»

З 7 по 10 червня 2017 р. на території Національного комплексу «Експоцентр України» пройшла ХХІХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017». Вона вже давно стала головною аграрною платформою країни, а цього року вона побила власні рекорди масштабності та представництва, зібравши 1248 учасників на площі 27 тис. квадратних метрів і близько 71 тис. відвідувачів. У виставці взяли участь представники 15 країн світу, зокрема, з України, США, Канади, Великобританії, Китаю, Італії, Німеччини, Польщі, Литви, Австрії, Іспанії, Туреччини, Румунії, Індії, Білорусі.

За свої роки виставка стала культовим заходом, який відвідують кияни та гості столиці. Організували виставку ТОВ «ТД «Промфінінвест» та ТОВ «Агроекспо-груп». Генеральним партнером і спонсором «АГРО-2017» виступив всесвітньо відомий виробник ґрунтообробної техніки KUHN. Спеціальним партнером виставки стала фірма «Юпітер 9 Агросервіс». Спеціальним інформаційним партнером виступив журнал «Пропозиція», юридичним партнером –«Alexandrov&Partners», головним інтернет-партнером – agronews.ua, а поштово-логістичним партнером – «Укрпошта».

Офіційне відкриття виставки відбулося 7 червня о 14.00 за участю Прем’єр – міністра України Володимира Борисовича Гройсмана та Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Петровича Мартинюка.

Це друга виставка «АГРО», яку В. Гройсман відкриває особисто. Прем’єр-міністр знайшов час не тільки на церемонію відкриття, а й на обхід виставки, після чого відзначив, що «був приємно вражений – у нас є великий потенціал в агросекторі».

Насичена ділова програма була цікавою і різноплановою. На майже 50 форумах, круглих столах та семінарах обговорювали різноманітні питання аграрної політики, розвитку експорту, правового захисту агробізнесу, доступу до фінансування малих і середніх господарств. Чимало семінарів були присвячені галузевим проблемам, таким, як органічне сільське господарство, управління молочним господарством, проблеми малих ферм, точне землеробство, вирощування часнику, винограду, конопель, тощо. «Кожен міг знайти собі цікаву тему», - прокоментувала учасниця кількох ділових заходів, заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

9 червня вдруге в рамках виставки «АГРО» пройшов AgTechForum, де всім бажаючим розповідали про впровадження в сільському господарстві останніх досягнень високих технологій. На даному форумі розповіли про успіхи українців у розробці безпілотника для промислового внесення пестицидів, програмне забезпечення для підвищення точності сівби та збирання врожаю, технології дистанційного моніторингу роботи сільгосптехніки та багато іншого.

«Найкращий майданчик для спілкування з широким колом однодумців, науковців, аграріїв», - охарактеризувала виставку керівник Департаменту агропромислового розвитку Львівської обл. Наталія Хмиз. «Все було, як завжди, на найвищому рівні», - додав міжнародний консультант FAO Михайло Малков.

«АГРО-2017», як жодна інша аграрна виставка в Україні, надала якнайширші можливості для спілкування професіоналів, обміну досвідом та знайомства з усім асортиментом новинок. Експозиція виставки охоплювала всі без винятку галузі сільського господарства. Наприклад, в рамках «АГРО-2017» проходило аж 12 спеціалізованих галузевих виставок.

Наймасштабнішою серед них стала «ЕкспоАгроТех», де на відкритих майданчиках демонструвалися сотні зразків імпортної та вітчизняної сільгосптехніки. Серед них були сівалки Maschio Gaspardo, плуги Gregoir Besson, техніка виробництва компаній Zeppelin та Quivogne. Новий дилер сільгосптехніки John Deere – «Юпітер 9 Агросервіс», провідні дилери сільгосптехніки «АМАКО», «Агроальянс», Titan Machinery, «Ерідон-Тех», «Волинська фондова компанія», «Техноторг», «Астра», Deutsche AgrarTechnik – познайомили гостей з найцікавішими зразками сільгосптехніки провідних світових виробників – John Deere, Claas, Fendt, Amazone, Krone, Case, Challanger та ін.

Вітчизняні ж виробники сільгосптехніки були представлені чи не в повному складі. Трактори «Кий» від «Укравтозапчастини» та «Слобожанець» від «Слобожанської промислової компанії», жатки під маркою John Greaves від Бердянського заводу сільгосптехніки, плуги від одеських заводів «Агра», «Полігон» та ін., сівалки від Veles Agro і «Клен», борони, культиватори та інші ґрунтообробні агрегати від Херсонського машинобудівного заводу, Краснянського СП «Агромаш», «Уманьферммаш» і багатьох інших підприємств, обприскувачі та протруювачі від «Львівагромашпроекту», тракторні причепи й розкидачі міндобрив від Заводу Кобзаренка, мотоблоки від «Мотор Січ» – це лише частина того, що українські виробники демонстрували аграріям. Цілий комплекс обладнання для зерносховищ представляли Оріхівський завод «Агротех», Могилів-Подільський машзавод, «Вінмашпостач» та ін. Також вітчизняним аграріям пропонували широкий вибір запчастин.

Не менш цікавою видалася й спеціалізована виставка «Рослинництво і агрохімія». В ній теж взяли участь великі виробники міндобрив, такі як «Дніпроазот» або «ЄвроХім - Україна» чи швейцарська Omya. Та набагато ширше були представлені такі потужні сучасні тренди, як мікродобрива та біопрепарати. Так, фірма «ЕМ Україна» вперше представила на українському ринку препарати на основі ефективних мікроорганізмів з Японії – країни, де вони вперше були створені. Яскравим представником селекції стала чеська компанія Moravoseed, яка виступила з широким асортиментом гібридів та сортів усіх більш-менш поширених овочевих культур на будь-який смак. «Бучачагрохлібпром» пропонував аграріям насіння основних зернових культур, як вітчизняної, так і європейської селекції. Agro Canada представила насіння сої канадської селекції. Асоціація «Українські технічні коноплі» знайомила з усіма аспектами застосування цієї культури – від селекції й вирощування до виробництва продуктів з насіння коноплі та одягу з волокон цієї рослини.

Візитною карткою виставок «АГРО» віддавна стала експозиція племінної худоби на спеціалізованій виставці Animal`EX. От і цього разу аграрії і звичайні кияни змогли побачити бичків та корів знаменитих українських порід – м’ясної, чорно-рябої, бурої та закордонних – симентальської, абердино-ангуської та голштинської. Поруч демонстрували племінних кіз, овець, курей та кролів. Окрасою спеціалізованої виставки Animal`EX стали жеребці вітчизняних конезаводів. Фахівці роздивлялись на Animal`EX обладнання для молочного тваринництва DeLaval, доїльні апарати «Брацлавчанка», ветпрепарати, тощо. Пропонували тут навіть програмне забезпечення для ферм.

Та зосередженням високих технологій в АПК стала спеціалізована виставка HiTechAgro. Її учасники наочно продемонстрували, що сільське господарство теж іде в ногу з часом, використовуючи технології точного землеробства, безпілотників, GPS-технології дистанційного моніторингу сільгоспмашин, дистанційний моніторинг полів, оперативну й точну цифрову лабораторну діагностику. Всі високопоставлені гості «АГРО-2017» з задоволенням відзначили широке представництво на цій спеціалізованій виставці вітчизняних розробок – AgroDrone, Drone.Ua, «Agri 2.0 Точне землеробство» та ін.

Ще один потужний тренд сучасності представляла спеціалізована виставка «Біопаливо». Тут експоненти показували котли та зерносушарки, які працюють на паливі рослинного походження – соломі, деревній щепі, пелетах, а також обладнання для виробництва деревних та солом’яних пелет. Пропонувались тут і біогазові та сонячні енергоустановки.

Та зосередженням високих технологій в АПК стала спеціалізована виставка HiTechAgro. Її учасники наочно продемонстрували, що сільське господарство теж іде в ногу з часом, використовуючи технології точного землеробства, безпілотників, GPS-технології дистанційного моніторингу сільгоспмашин, дистанційний моніторинг полів, оперативну й точну цифрову лабораторну діагностику. Всі високопоставлені гості «АГРО-2017» із задоволенням відзначили широке представництво на цій спеціалізованій виставці вітчизняних розробок – AgroDrone, Drone.Ua, «Agri 2.0 Точне землеробство» та ін.

Ще один потужний тренд сучасності представляла спеціалізована виставка «Біопаливо». Тут експоненти показували котли та зерносушарки, які працюють на паливі рослинного походження – соломі, деревній щепі, пеллетах, а також обладнання для виробництва деревних та солом’яних пеллет. Пропонувались тут і біогазові та сонячні енергоустановки.

Одним з найжвавіших місць «АГРО-2017» став так званий органічний ряд - спеціалізована виставка Organic. Найбільший інтерес викликала органічна продукція (сири та інші молочні продукти, ковбаси, крупи, соки, джеми), яку можна було продегустувати й купити на стендах виробників. Небувало масштабною стала експозиція технологій для органічного землеробства, зокрема, боротьби зі шкідниками і хворобами («БТУ-Центр», «Центр Біотехніка») та добрив на органічній основі.

Спеціалізована виставка FishExpo дала змогу ознайомитися із зразками промислових видів риб – від «демократичного» коропа до елітної стерляді. Охочі могли й порибалити у фонтані, який на час виставки став прихистком для живих виставкових експонатів.

Також у цьому році була представлена нова експозиція катерів і човнів. Серед учасників цієї експозиції були такі відомі компанії та бренди: «Германтон», «GRAND», «Лосттойс Юкрайн», «Колібрі», «Адвенчер Ленд», «Бриг ЛТД», «Калина».

Як окрема спеціалізована виставка «Еквісвіт» працювала експозиція конярства.

Спеціалізована виставка «AgroBuild-Expo» об’єднала компанії, що пропонують технології будівництва та утеплення приміщень виробничого призначення для сільського господарства – зерносховищ, складів, ангарів, овоче- і фруктосховищ.

Центральне місце на спеціалізованій виставці «АгроТранспорт і Логістика» займали вантажівки лідерів ринку (МАЗ, Mercedes, Volvo, Ford, MAN), позашляховики Toyota та Mitsubishi, легкові автомобілі КІА, Mazda, Citroen, Subaru, Renault та комерційні Lanos.

На спеціалізованій виставці «Сучасний фермер» велася жвава торгівля товарами, необхідними навіть у невеликому господарстві, включаючи підсобні: насінням овочів і квітів, саджанцями ягідних культур, садово-городнім інструментом, ветпрепаратами та отрутохімікатами.

Найбільш затишною частиною події стала спеціалізована виставка EcoHouse, яка об’єднала кращі рішення для комфортного заміського життя. На виставці були представлені технології будівництва і обслуговування котеджів, забезпечення автономного тепла, електрики, кондиціонування та очищення повітря.

Виставка «АГРО-2017» стала надзвичайно цікавою не тільки для професіоналів, які з’їхалися сюди з усієї України, щоб укласти вигідні угоди (перша з них була здійснена в день відкриття о 7-й ранку), ознайомитися з новинками і поспілкуватися з колегами чи то на стенді, чи то на семінарі. Виставка привабила багатьох любителів (дачників і городників), які скористалися нагодою купити щось для господарства. Тим більше, що тут ішла жвава торгівля місцевими продуктами з регіонів, яких не знайдеш у жодному київському супермаркеті, вишиванками, сувенірами, виробами народних майстрів. Небувало велику площу займали торгові ряди пасічників, де можна було купити будь-який їхній продукт: медові вина і квас, прополіс, пилок, маточне молочко.

Наступна виставка стане вже 30-ю. І з нагоди ювілею організатори готують нові приємні сюрпризи для відвідувачів і спеціальні пропозиції для учасників. Тож чекаємо на Вас наступного літа!

До зустрічі на «Агро-2018», яка планується знову на території Національного комплексу «Експоцентр України» з 6 по 9 червня 2018 року!

Джерело: agroexpo.in.ua 19.06.2017

«Агро-2017»: день четвертий

На вході гостей так само зустрічала сільгосптехніка, експозиція якої тягнулася далеко вглиб виставки і нараховувала не одну сотню зразків, представлених десятками виробників. Знайомлячись із технікою, гості переконалися, що українські виробники можуть випускати не тільки ґрунтообробні агрегати, а й безпілотники чи системи точного висіву, що встановлюються на сівалки.

Цілий павільйон (№9а) та чимала територія на відкритому майданчику були відведені під експозиції запчастин, обладнання для поливу, технологій будівництва виробничих споруд. У павільйоні №3 вітчизняні та китайські виробники знайомили гостей з мотоблоками та ручними обприскувачами. Поруч демонструвалися інші речі, які можуть пригодитися власникам невеликих господарств, - вологоміри грунту та зерна, міні-метеостанції, доїльні апарати, установки для віджиму олії та приготування кормів. А на одному зі стендів демонстрували установки для вирощування шампіньйонів у домашніх умовах.

На спеціалізованій виставці «Біопаливо» була представлена ціла низка виробників котлів, здатних працювати на соломі, кукурудзинні, деревній щепі або пелетах. Чималу увагу дачників і городників привертали експозиції садово-городнього інструменту, ветпрепаратів. Поруч ішла жвава торгівля насінням овочів і квітів, саджанцями ягідних культур і цибулинами квіткових.

Багато цікавого змогли побачити, а, головне, - купити, й ті, хто сільським господарством не займається. Дегустації вин широко відомого Інституту виноробства ім. Таїрова або єдиної в Україні органічної виноробні Петрових, що на Одещині, не залишили байдужими поціновувачів благородного напою. Обширну експозицію займали пасічники, які продавали всі можливі види продукції бджільництва, наприклад, м’які медові вина, прополіс, пилок, маточне молочко і навіть медовий квас. Поруч ішли дегустація й продаж оригінальних сирів місцевих виробників не тільки з коров’ячого, а й з козячого та овечого молока, яких не зустрінеш у київських супермаркетах.

Велику увагу звичайних киян привернула спеціалізована виставка Organic, де теж на низці стендів велася торгівля й дегустація. Так, на стенді ФГ «Токмацьке 2010» можна було придбати джеми, соуси та морси з кизилу – культури, на якій спеціалізується господарство. На стенді ТОВ «Старий Порицьк» торгували органічними сирами, а на стендах ТМ «Пан Еко» - соками та ковбасами. Також можна було купити органічні масло, крупи, зерно, продукти для здорового харчування, такі, як насіння льону, спельту чи трав’яні чаї. Інтерес до справжньої органічної продукції був таким великим, що, наприклад салямі марки «Пан Еко» з м’яса свиней угорської породи Монголиця була розпродана в перший же день.

Чимало відвідувачів приходили з дітьми. Чи не головною розвагою для маленьких гостей стала спеціалізована виставка Animal`EХ, де в стійлах стояли племінні корови, вівці, кози, коні, а в клітках демонстрували курей різноманітних порід та кролів. Також до послуг гостей з дітьми був справжній міський пляж довкола двох басейнів – дорослого й дитячого.

Серед торгових рядів були й лотки з вишиванками, виробами народних промислів, сувенірами. А з тильного боку виставки на обширній території під тентами стояли столи, де можна було смачно пообідати шашликами з овочами-гриль.

Тож відвідувачі – як професіонали-аграрії, так і любителі і навіть городяни, отримали масу задоволення, знайшовши кожен щось для себе і на свій смак. Та, на жаль, 4-й день роботи виставки став днем її закриття. Однак найстаріша з існуючих галузевих виставок України впевнено будує плани на майбутнє і запрошує всіх через рік на «АГРО-2018»

Джерело: agroexpo.in.ua 11.06.2017

«Агро-2017»: день третій

На третій день роботи виставки продовжилось знайомство аграріїв зі зразками сільгосптехніки, що пропонуються на українському ринку. Унікальною особливістю виставки «АГРО» є традиційно якнайширше представництво вітчизняного виробника. От і цього разу на відкритих майданчиках розташувалися експозиції кількох десятків українських підприємств, більшість з яких з усіх столичних виставок беруть участь тільки в цій. На кожному зі стендів демонструвалося принаймні по декілька різних моделей. Переважно це була грунтообробна техніка, представлена підприємствами «Бравалюр», «Полігон», «Агра», «Техніка і технології», Оріхівським заводом «Агромаш» і багатьма іншими. Асортимент грунтообробних машин доповнювали жатки Бердянського заводу сільгосптехніки під маркою John Greaves, соняшникові жатки фірми Sunfloromash, трактори «Кий» виробництва «Укравтозапчастина» та «Слобожанець».»Слобожанської промислової компанії». Додаткову увагу до вітчизняної сільгосптехніки привертала можливість компенсації з держбюджету 20% вартості багатьох машин. А найменшим господарствам «Мотор Січ» та китайські виробники запропонували асортимент мотоблоків.

Однак нову сільгосптехніку більшість українських господарств купують зрідка. А от запчастини потрібні регулярно, та й гроші на них є навіть у невеликих господарств. Тож в «АГРО-2017» залюбки взяли участь постачальники запчастин та деталей до імпортної та вітчизняної сільгосптехніки, продавці помп, садово-городніх інструментів (в т. ч. всесвітньо відома фінська фірма Fiskars),тощо.

Спеціалізована виставка «Рослинництво і агрохімія» теж зібрала чимало виробників добрив та засобів захисту рослин, серед яких були одне з найбільших вітчизняних підприємств «Дніпроазот» або провідний виробник гібридного насіння кукурудзи – група компаній «Маїс».

Цікавий асортимент нових формуляцій макродобрив представила фірма «Фосагро Україна», а фірма Lars Export вперше познайомила українських аграріїв з органічним добривом, отриманим з леонардиту – однієї з основних складових бурого вугілля.

З надзвичайно широким асортиментом насіння овочів, який охоплював усі більш-менш поширені культури, ознайомила гостей чеська селекційна фірма Moravoseed, яка успішно витримує конкуренцію з законодавцями світової моди в овочевій селекції – голландцями. Вітчизняна селекція овочів була представлена Інститутом овочівництва і баштанництва, який знайомив гостей зі своїми гібридами основних культур, та Інститутом картоплярства, який демонстрував свої сорти. Гібридне насіння кукурудзи пропонували агрофірма «Колос» та ТОВ «Росава».

В павільйоні №9а гості могли ознайомитися з можливостями будівництва споруд сільськогосподарського призначення (ангарів, сховищ, тощо), які надає швидкомонтована технологія. Подібні комплектні споруди «під ключ» пропонували такі учасники виставки, як «Ллентаб Україна», «Арсенал-Центр», «Промстан» та ін.

Програма ділових заходів видалася не менш насиченою, ніж у перші два дні. Так, проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» організував семінар, присвячений можливостям експорту м’ясо-молочної продукції.

Чималий интерес викликала тема застосування технології блокчейн в сільському господарстві.

Одночасно з цим жваво йшла торгівля місцевими продуктами з регіонів. Так, пасічники мали цього року безпрецедентно широке представництво і торгували не тільки медом, а й медовими винами, медовим квасом, прополісом, багатьма лікувальними продуктами.

Тож у попередні 3 дні виставкою залишились задоволені і фахівці-аграрії, і звичайні гості. Субота стане останнім днем роботи виставки. Тож поспішайте відвідати «АГРО-2017»! Закриття – в суботу о 17.00

Джерело: agroexpo.in.ua 09.06.2017

«Агро-2017»: день другий

Другий день роботи «Агро-2017» підхопив естафету першого, зібравши багато відвідувачів і запам’ятавшись цілою низкою цікавих ділових заходів. Відкритий майданчик привабив багатьох фахівців масштабною експозицією вітчизняної сільгосптехніки. Окрім ґрунтообробних машин аграрії побачили нові кукурудзяні та соняшникові жатки а також обприскувачі і протруювачі від «Львівагромашпроект», сівалки фірми «Клен», тракторні причепи і подрібнювачі деревини Заводу Кобзаренка, що на Сумщині.

Щороку на український ринок виходять усе нові марки іноземної сільгосптехніки, і зазвичай вони з’являються саме на цій виставці. От і цього року відвідувачі «Агро-2017» першими дізнались про повернення на український ринок комбайнів Fendt, які постачає фірма «Астра». А компанія «Амако» представила техніку для «ноу-тілл» фірми Kockerling, кукурудзяні жатки Bicchi та зрошувальні машини Western.

Чималий інтерес викликала спеціалізована виставка «Рослинництво і агрохімія», де гості теж могли спостерігати швидкий розвиток технологій. Зокрема, виробники добрив запропонували українським аграріям нові формули міндобрив. Наприклад, «ЄвроХім Україна» представила карбамідно-аміачну суміш, збагачену сіркою, а фірма «Оміа» - карбонат кальцію Calciprill та карбонат магнію Magniprill. Та найбільше новинок продемонстрували виробники добрив, збагачених мікроелементами – найдинамічнішого сегменту індустрії міндобрив, зокрема, фірми «Реаком», «Агрохімтранс», «ТД Веріас», «Філазоніт», «ТД Плодородие». Виставка привабила новачків на українському ринку – польського виробника міндобрив «Сяркополь» та низку китайських підприємств.

Та найдинамічнішою галуззю в усьому АПК є цифрові технології. Точне землеробство, використання безпілотників для збирання в режимі реального часу даних з полів про стан грунтів та рослин, міні-метеостанції для спостереження за погодою, безпровідна передача даних через інтернет на смартфони – все це сьогодення українського АПК, яке знайшло втілення в рішеннях багатьох експонентів. Зокрема, велику увагу привернув стенд одного з найпотужніших українських стартапів Drone.Ua.

А фахівці «Агрі 2.0 Точне землеробство» провела семінар «Комплексне рішення для точного землеробства», де просто й доступно розповіла аграріям про можливості автопілотів та іншого комп’ютерного обладнання, яке вже увійшло до базової комплектації сільгосптехніки провідних світових виробників.

Ще одна динамічна й новітня галузь, яка була представлена на «Агро-2017», - енергетика на біопаливі. Кілька вітчизняних виробників продемонстрували котли, що працюють на біопаливі (пелети, щепа, солома, тощо), ще кілька – зерносушарки, які використовують подібне паливо, що для багатьох господарств – просто безкоштовні відходи виробництва.

Сільгоспкультурам, які можна вирощувати на біопаливо, присвятили свій спільний семінар Департамент землеробства та технічної політики в МінАП і УкрНДІПВТ ім. Погорілого. На семінарі розповіли про можливості та технології виробництва таких культур, як цукрове сорго, кукурудза, міскантус, світчграс, енергетична верба.

Виставка «Агро» традиційно славиться великою експозицією племінної худоби. І нинішній рік продовжив традицію. Компанія «Укрландфармінг» показала племінне поголів’я української м’ясної худоби з потенціалом набрання ваги понад 1,4 кг/добу та молочної української чорно-рябої та бурої худоби з потенціалом лактації понад 7000 л на рік. Інший аграрний гігант – «Украгроком» - ознайомив зі своїм племінним поголів’ям голштинської породи ВРХ. ПП «Агроекологія» представило племінну худобу всесвітньо відомої абердино-ангуської м’ясної породи з набором ваги понад 1,1 кг/добу та української червоно-рябої з надоєм за лактацію понад 9000 л. А «Галекс-Агро» з Новоград-Волинського району Житомирщини показала своїх корів симентальської худоби, яких закуповують, зокрема, органічні господарства.

Виставка підійшла до свого екватору, однак попереду залишається чимало не менш цікавих ділових заходів і зустрічей. Тож чекаємо на Вас завтра о 9.00 на території Національного комплексу «Експоцентр України»!

Джерело: agroexpo.in.ua 09.06.2017

«Агро-2017»: день перший

7 червня о 14.00 на території національного комплексу «Еспоцентр України» офіційно відкрилась виставка «Агро-2017». Відкрив виставку прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Таку велику увагу до виставки, яку глава уряду особисто приділяє вже другий рік поспіль, В. Гройсман пояснив великою роллю сільського господарства, яке перетворилось на головне джерело валютних надходжень для України. Тож він пообіцяв галузі постійну підтримку, яка в 2018 р. має зрости в цілому до 6,5 млрд порівняно з 5 млрд грн. цього річ, зокрема, на придбання сільгосптехніки – до 1 млрд грн. порівняно з 550 млн грн. в нинішньому році.

Та фактично сама виставка запрацювала набагато раніше. Наприклад, перший трактор був проданий вже о 7-й (!) ранку: машина Foton була придбана покупцями з Вінниці на стенді компанії «Фотон Груп». Втім, нічого дивного тут нема: сільгосптехніка займала на виставці центральне місце. І щороку більшає виробників, представлених безпосередньо або через дилерів. Зростає й асортимент моделей сільгоспмашин. От і цього року нові моделі техніки всесвітньо відомої компанії John Deere представила на своєму стенді фірма «Юпітер 9 Агросервіс». Новинки сільгосптехніки Kuhn та New Holland демонструвалися на експозиції компанії «Техноторг», а асортимент машин для вирощування зернових за технологією «ноу-тілл» від компанії Great Plains – на стенді фірми Titan Machinery. Лінійку комбайнів продемонструвала компанія Claas, а різноманітних сівалок – італійська Maschio Gaspardo.

Втім, і вітчизняні виробники сільгосптехніки були широко представлені – як на жодній іншій виставці України. «Лозівські машини», Краснянський завод «Агромаш», «Агрореммаш», «Спецлісмаш» (м. Лубни) – ось лише невелика частина вітчизняних виробників, які представили на «Агро-2017» свою ґрунтообробну, посівну та іншу техніку.

Також на виставці можна було ознайомитися з поливним обладнанням (зрошувальні машини T-L, системи краплинного зрошення на стенді «Полив-Сервіс»), машинами для овочівництва та садовими обприскувачами (стенд UVC), тощо.

Експозицію техніки доповнювала спеціалізована виставка «Агро: транспорт, логістика», де демонструвалися зерновози та інші вантажівки таких світових лідерів, як Ford, Volvo, MAN і Mercedes.

Спеціалізована виставка Organic представила не лише унікальну нагоду купити справжні органічні продукти безпосередньо від виробника, а й ознайомитися з органічними технологіями захисту рослин від шкідників і хвороб і удобрення грунтів. Тут були представлені виробники засобів захисту рослин на біологічній основі, абсолютно безпечних для здоров’я людей і довкілля.

Насиченою й цікавою вийшла і ділова програма виставки. На форумі «Аграрна політика – успіх через партнерство» лідери аграрної галузі країни, зокрема, заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, інші високопосадовці МінАП, керівники обласних управлінь АПК, лідери найвпливовіший громадських організацій обговорили напрямки подальшого здійснення реформ в АПК та проблеми, які виникли на цьому шляху. Галузеві інститути провели круглі столи, присвячені вирощуванню таких цікавих і дохідних культур, як промислова (волокниста) конопля, тритикале (гібрид пшениці й жита, що має прекрасні кормові і продовольчі характеристики), а також вітчизняним гібридам кукурудзи та інноваціям у технології доробки та зберігання зерна. Представники Держспоживслужби (департамент фіто санітарної безпеки) та Фітосанітарна асоціація України обговорили різке погіршення ситуації з засміченням вітчизняного зерна, передусім експортного, карантинними організмами.

А на спеціалізованій виставці «Сучасний фермер» ішла жвава торгівля отрутохімікатами та насінням овочевих та квіткових культур у дрібній упаковці, землеробським інвентарем, саджанцями ягідних культур. Далекі ж від сільського господарства відвідувачі дегустували і скуповували мед, медові вина та іншу продукцію пасічників, пригощались шашликами та куштували продукти, привезені підприємствами з усіх областей на експозицію регіонів у павільйоні №1.

Виставка продовжить свою роботу завтра, а також у п’ятницю й суботу з 9.00!

Джерело: agroexpo.in.ua 07.06.2017

В выставке АГРО-2017 примет участие DJI, ведущий производитель дронов в мире

В выставке АГРО-2017 примет участие DJI, ведущий производитель дронов в мире, и официальный дистрибьютор DJI в Украине — компания Smart Trading. На стенде #DJI вы сможете ознакомиться с новинками рынка дронов, узнать о возможностях беспилотников и получить консультацию по комплексным беспилотным услугам для сельского хозяйства.

Джерело: facebook 26.04.2017

13 апреля пройдет ежегодный интенсив-практикум компании ALEXANDROV&PARTNERS «Право на агробизнес»!

В отеле Fairmont Grand Hotel Kyiv 13-го апреля состоится практикум компании ALEXANDROV&PARTNERS «Право на агробизнес», который уже стал ежегодным.

Специалисты ALEXANDROV&PARTNERS представят совершенно новый для рынка формат решения самых актуальных задач собственников и менеджеров предприятий, работающих в сфере агро.

  • Получить информацию по острым правовым и бизнесвопросам, с которыми сталкивается современный агропредприниматель.
  • Получить действенные решения, выработанные специалистами ALEXANDROV&PARTNERS за более, нежели 15 лет практики.
  • Ознакомиться с последними тенденциями, особенностями и опасностями в агробизнесе.
  • Разработать стратегию предупреждения рисков в аграрной деятельности.
  • Заранее задать вопросы специалистам компании и на практикуме получить на них ответы.
  • Получить ответы на собственные волнующие вопросы в ходе индивидуальных консультаций со спикерами.
  • Наработать новые полезные контакты.

В рамках мероприятия, после выступлений спикеров, также будут проводиться круглые столы, во время которых в формате живой дискуссии участники смогут обсудить собственные бизнесситуации, ознакомиться с опытом других предпринимателей.

Специальным гостем мероприятия является Петр Мельник, Исполнительный директор Agricom Group, который поделиться собственным опытом, как превратить непрофильные активы из трех «колхозов» в успешный агрохолдинг с земельным банком 40 000 га.

Больше информации о мероприятии, а так же условия участия Вы можете найти по ссылке - http://agropravo.in.ua

Джерело: agropravo.in.ua 18.03.2017

Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою

14 березня Верховна Рада України, 272 голосами “за” ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною і Канадою. Як відомо, 11 липня 2016 року Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та Міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

З 2009 року Уряди України та Канади вели переговори щодо лібералізації двосторонньої торгівлі. 14 липня 2015 року переговорній групі від Уряду України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговим представником України Наталією Микольською вдалося успішно завершити переговорний процес.

Доповідаючи перед народними депутатами, Степан Кубів зазначив: “Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою - це перший документ після Угоди про асоціацію з ЄС, що охоплює ринок такого масштабу, адже Канада - одна з найбільших у світі індустріалізованих демократичних держав”.

Наталія Микольська в свою чергу пояснила: “Угода означає дедалі більше поглиблення торговельних зв’язків між двома країнами. Для українських виробників-експортерів відкривається новий, значно ширший ринок збуту, до якого із набуттям Угодою чинності забезпечується преференційний доступ для наших товарів”.

Угода про вільну між Україною і Канадою торгів відкриє безмитний доступ для українських експортерів до 98% ринків товарів. Водночас з огляду на різний ступінь економічного та соціального розвитку сторони застосовуватимуть принцип асиметричності зобов’язань, що дозволить Україні адаптувати торгівлю з цією країною до нових умов. Відтак Україна використовуватиме перехідні періоди до повної лібералізації імпортних мит.

Як зазначив Степан Кубів під час виступу у Верховній Раді України, результати аналізу, проведених науковими інституціями, засвідчують, що скасування імпортних мит Канадою дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної та машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. З іншого боку Угода відкриє можливості для імпорту сировини та передових технологій, що сприятиме економічному зростанню.

Згідно з прогнозними розрахунками впровадження в дію Угоди призведе до незначних втрат доходів Державного бюджету, зокрема від скасування ввізних мит приблизно на 1,2 млн дол. США у перший рік дії Угоди. Водночас очікується, що у середньостроковій перспективі недонадходження будуть компенсовані за рахунок ПДВ, а також збільшення притоку прямих іноземних інвестицій. Угода про вільну торгівлю з Канадою передбачає дотримання прозорості для процедур визначення походження товарів, розробки технічних регламентів, оцінки відповідності.

Ратифікація Угоди стимулюватиме українських виробників випускати конкурентоздатну продукцію. А це розширить діапазон експортних товарів, що у свою чергу позитивно вплине на економічний розвиток держави. Для набрання чинності Угода потребує ратифікації парламентами обох країн. Наразі очікується голосування у Сенаті Канади (третє читання), підписання Президентом України та Генерал-губернатором Канади відповідно, обмін ратифікаційними документами.

Джерело: kmu.gov.ua 14.03.2017

Компенсацію за купівлю вітчизняної с/г техніки збільшено з 15 до 20%!

Компенсацію за купівлю вітчизняної с/г техніки збільшено з 15 до 20%! Сьогодні на Кабміні затвердили Порядок використання 550 млн, що заплановані на 2017 рік на цю статтю.

Щоб отримати компенсацію за придбану техніку, сільгоспвиробнику достатньо буде подати до державного банку заявку та підтверджуючі документи про придбання техніки. Після отримання відповідних документів Мінагрополітики в місячний строк перераховує кошти державному банку. Останній в одноденний термін компенсує покупцю 20% від вартості придбаної техніки без ПДВ.

Комісія при Мінекономрозвитку створить перелік техніки та виробників, по яких буде надаватися компенсація. До нього увійдуть техніка та обладнання, ступінь локалізації яких перевищує 60% (цей показник також збільшено). Перелік після його створення з’явиться на сайтах Мінекономрозвитку та Мінагрополітики. Дякую колегам за співпрацю!

Джерело: facebook.com 01.03.2017

Уряд схвалив законопроект щодо удосконалень механізмів Державного земельного кадастру

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України було схвалено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про Державний земельний кадастрˮ щодо порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру».

«Проект було розроблено відповідно до кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку. Документ передбачає удосконалення правового регулювання розгляду скарг щодо інформації, яка міститься у Державному земельному кадастрі. Удосконалення здійснюються шляхом запровадження механізму оскарження рішень, дій або бездіяльності державних кадастрових реєстраторів у досудовому порядку», - повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Джерело: minagro.gov.ua 01.02.2017

Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники

В 2017 г. Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники для аграриев на сумму 550 млн грн. Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман, пишет «РБК-Украина». Он отметил, что в бюджете предусмотрены программы общей поддержки аграриев.

Напомним, что аграрии за девять месяцев 2016 г. приобрели 6,9 тыс. единиц техники на сумму около 7,2 млрд грн. Ранее сообщалось, что после ликвидации не только купить новую технику для своих хозяйств, но и продать старую.Самый большой ассортимент сельскохозяйственной техники будет представлен на выставке "АГРО-2017" с 7 по 10 июня 2017 года.

В 2017 г. Кабинет министров Украины компенсирует покупку техники для аграриев на сумму 550 млн грн. Об этом сообщил премьер-министр Украины Владимир Гройсман, пишет «РБК-Украина». Он отметил, что в бюджете предусмотрены программы общей поддержки аграриев.

Напомним, что аграрии за девять месяцев 2016 г. приобрели 6,9 тыс. единиц техники на сумму около 7,2 млрд грн. Ранее сообщалось, что после ликвидации Госсельхозинспекции аграрии с начала октября 2016 г. фактически лишились возможности не только купить новую технику для своих хозяйств, но и продать старую.

Джерело: www.rbc.ua 29.11.2016

Как проходит подготовка к выставке на ВДНХ

Более 25 тыс. кв. м. выставочной площади отведено под демонстрацию лучших технологий сотен отечественных и иностранных компаний-участников. Ежегодно количество посетителей «Агро» ​превышает 50 000 человек. Для профессионалов ​АПК​,​ «Агро - 2017» - это отличная возможность обмена опытом на деловом уровне, благодаря насыщенной научной программе: интерактивным брифингам, семинарам, конференциям, круглым столам.

27.11.2016