В рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» та спеціалізованої виставки Animal’EX відбудеться перший український Аукціон племінних тварин.

Сьогодні дедалі більше українських господарств знову звертають увагу на тваринницький напрямок. Адже сільське господарство, і в тому числі рослинництво не може бути повноцінним без тваринницької. Вітчизняні аграрії з кожним роком переконуються в тому, що і ферми можуть давати високу рентабельність, але для цього слід використовувати найсучасніші технології.

Першочергової ваги набуває правильний підбір племінного генофонду худоби. Втім, цей ринок в Україні сьогодні лишень починає розвиватися і далебі не завжди можна придбати породистий молодняк худоби та птиці. Перший український Аукціон племінних тварин, покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинути власний тваринницький бізнес. Тут можна придбати тварин саме тієї породи, яку Ви або Ваші консультанти вважаєте найбільш рентабельною для розведення у Вашому регіоні з документами, які підтверджують племінну цінність.

Кожен відвідувач отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породиb> овець, такі як романівська, асканійська, тексель, дорпер, эдильбаївска, алтайська, решетилівська та альпійська, зааненська, ангорська, німецькі бурські, оренбурзька, англо-нубійська породи кіз та ін.

Тож робіть свої ставки!

Дата проведення Аукціон племінних тварин: 8 червня
Місце проведення: Тент Б, біля павільйону 10
Торги триватимуть з 10:00 до 17:00
Контакти для участі: +38044 220 11 45, manager@agroexpo.com.ua

ДЕТАЛЬНІШЕ